Ereğli ve Süleymanpaşa Belediyesinden Bir Heykel Daha
Tarih : 01/07/2016 19:36:30

Süleymanpaşa Belediyesinden Bir Heykel Daha

Geçtiğimiz günlerde değerlendirme toplantısı gerçekleştiren Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, bir heykel daha yaptırdıklarını ve yerine koyduklarını açıkladı.

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde bulunan Namık Kemal Evinin Süleymanpaşa Belediyesine ait bir alanda olduğunu belirterek çevre düzenlemesi yaptıklarını söyleyen Eşkinat: ‘’Belediye meclisimize verilen bir önerge ile Namık Kemal Evinin bahçesine Mehmet Serez’in yani Tekirdağ tarihi için çalışan ve hala hayatta olan Mehmet Serez’in bir heykelini yaptırdık. Heykel şuanda bahçede, aynı zamanda da Namık Kemal’in bir büstünü Namık Kemal Evinin girişine koyduk.Alan Süleymanpaşa Belediyesine ait bir alan bizim özel ilgi alanımızda ki bölgede kalıyor. Oranın hem bahçe düzenlemesi hem de binanın tamiratı tadilatı ile ilgili önümüzde ki 1 yada 1,5 ay içerisinde Tekirdağlıların kullanabileceği, bahçesinde oturabilecekleri bir hale getirmek için çalışmalarımıza başladık.’’ Dedi.

Tekirdağ için önemli bir isim olan Mehmet Serez’in heykeli Namık Kemal Evinin bahçesinde görücüye çıktı.

Kaynak: Ajans Tekirdağ

 

Marmara ereğlisi Belediyesinden bir heykel daha .

Marmara Ereğli'si belediye Başkan'ı sayın İbrahim Uyan sabah mesaisine sahile konulan kemancı heykelinin yerini belirleyerek başladı heykel vatandaşlarımız tarafından çok beğenildi halkımıza hayırlı olsun

 

 

Marmara ereğlisi belediyesi , Marmara ereğlisi son dakika , Marmara ereğlisi haber

 


Gosterim Sayısı : 3153Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Wmotech İkinci El Palet