Termik Santrallere birkez daha hayır demek için toplanma vakti !
Tarih : 03/05/2016 13:36:01

Marmara ereğlisi çevre gönülleri derneğinden bir msj var !

'Bir kere başardık. Bir daha Başarabiliriz.
Bölgemizde kurulmak istenen Termik Santrallerin usulen bozulma kararından sonra yeniden bilirkişi Heyeti oluşturularak bu bölgede Termik Santral kurulması için inceleme yapmak üzere 06.05.2016 tarihinde saat 10.30'da gelecek heyete MarmaraEreğlisi ve Trakya Halkı olarak Termik Santral istemediğimizi ve sağlıklı yaşam hakkımızı korumak için halkımızı desteğe çağırıyoruz.
SEN YOKSAN. BİR EKSİĞİZ.'

 

Marmaraereğlisi Çevre Gönüllüleri Derneği tarafından ''Termik Santrale Hayır'' konulu Basın açıklaması halkın yoğun katılımı ile davullar zurnalar eşliğinde yapıldı.
Çevre Gönüllüleri Dernek Başkanı Atilla Olgaç'ın Basın açıklamasının ardından,Belediye Başkan Vekili Erol Yılmaz da konu ile açıklamasını yaptı.Tekirdağ Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı ve Tekirdağ Ziraat Fakültesi öğretim üyesi olan Cemal Polat konuşmasını yaparak halka desteğini gösterdi.Vatandaşlarımızın yoğun katılımı ile gerçekleşen basın bildirimi sonrası bölge halkı halaylar çekerek birlik ve beraberlik içinde termik santral istenmediği mesajını verdi.

Tekirdağ marmara ereğlisinin yaşanabilir olarak kalmasını istiyor çocuklarınızın geleceğini garantiye almak istiyorsanız , sizlerde orada olun .

 


Gosterim Sayısı : 2842

Gözatmak İstermisiniz?


Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Wmotech İkinci El Palet