Sürekli kaşınıyorum , gece uykulardan kaşınarak uyanıyorum

Tarih : 24/07/2020 13:15:56
İlan Kodu : 429
Adres :

UYUZA KESİN ÇÖZÜM ! ! !

Gece uykulardan uyandıran hastalığı adıdır uyuz hastalığı . Birçok insanda konuşup öğrendiğim ve çoğunun intihara kadar sürüklendiği illet bir hastalıktır . bu hastalıktan kurtulmak için normalde doktora gittiğinizde kwella bir losyon veriyor bunu sürün 2 güne geçicek diyor ama geçmiyor ise size sunacagım çözümü yine de bir doktorunuza danışın  kullanın

kesinlikle doktora sormadan kullanmayın.

bu hastalıkla cebelleşen bir arkadaşımın  çok mutsuz ve umutsuz oldugunu gördüm . aylarca bir çözüm bulamayan aksine görüştügü kız arkadaşına da bulaştıran arkadaşım sonunda çözümü eksisozlukte yanlış hatırlamıyorsam birinin bir paylaşımıyla kurtuluyor yapmanız gereken resimdeki ilaçları eczanede hazırlatmak çam ağacı gibi kokusu oluyor. ama bunu sürün vucudunuza  en az 24 saat en fazla 48 saat sürülü kalsın . evden çıkmayın gerekmedikçe çünkü kokusu biraz kötü ama kesin çözümü bu bunla şifa buldu.

kaşıntı belirtileri şunlardı ;

1 gece uykudan kaşınarak uyanıyordu  

2 sanki devamlı birşeyler vucudunu ısırıyor gibi

3 genetikal bölgelerde kızarılık kaşıdıkça da yara olma 

 

DOKTORUNUZA SORMADAN KESİNLİKLE KULLANMAYIN !!!!!!!

bu ilacı kullanırken acayip bi terletme yapıyor bilginiz olsun . 2 gün sonunda yıkandıgınızda hafifledigini hissedeceksiniz ve sizde asla kaşınmayın alışkanlıktan dolayı tekrar eller kaşımaya gidiyor ilacı sürüp yıkandıktan 3 gün sonra hastalıgın bittigini görüyorsunuz. bu hastalıktan kurtulana kadar ama sizleri piskolojik olarak da yıpratıyor o yüzden doktorunuzdan  izin aldıktan sonra kullanın bu ilacı şifa olur inşallah . 

kurtulan arkadaşların yorum yapmasını iyi yada kötü söylemelerini istiyorum . ALLAH hepinize şifa versin.

 

#uyuz #kaşıntı  #sürekli kaşınma  #uyuzakesin çözüm

 


Gosterim Sayısı : 3230

Gözatmak İstermisiniz?


Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Wmotech İkinci El Palet