Marmaraereğlisi bağlar mevkinde cinayet
Tarih : 20/12/2015 16:54:32

Marmara ereğlisi bağlar mevkisinde boğazı kesilerek kötü bir şekilde öldürülen kadın arkadasında soru işaretleri biraktı.

torunu ile evde yalnız olan kadın kimler tarafından ne için olduğu bilinmediği bir şekilde  öldürüldü.

 

Bazı haber kanallarında haber sayfalarında yazılanlar şunlardır.

BOĞAZI KESİLMİŞ HALDE BULUNDU

Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi ilçesinde bağ evinde oğlu ile birlikte yaşayan 47 yaşındaki bir kadınboğazı kesilmiş olarak bulundu.

MARMARA EREĞLİSİ'NDE BOĞAZI KESİLEN KADININ KİMLİĞİ

Olay, ilçeye bağlı Bağlar Mahallesi Gümüş Sokak üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, benzinlikte işçi olarak çalışan Sergei Zırgovic, kapıyı açtığında annesi Zeynep Aydın’ı yerde kanlar içinde buldu. Hemen polise ve ambulans haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri Zeynep Aydın’ın öldüğünü belirledi.

 

ALTI YERDEN BOĞAZI KESİLMİŞ

Olay yerine gelen polis ve Cumhuriyet Savcısı olayın meydana geldiği evde uzun süre inceleme yaptı. Zeynep Aydın’ın boğazının kesildiği ve sırtında da altı bıçak darbesinin bulunduğu tespit etti. Yapılan incelemenin ardından Aydın’ın cesedi Marmara Ereğlisi Devlet hastanesi morguna kaldırıldı. Polis olayla ilgili olarak Zeynep Aydın’ın cep telefonunu incelemeye aldı. Oğlu Sergei Zırgovic’in ifadesine başvurdu. Zırgovic eve geldiğinde annesini iki kez seslendiğini ve daha sonra ise kapıyı çaldığını belirterek, “Benzinlikte gece çalıştım. Eve geldiğimde anneme seslendim. Kapıyı açmadı. Daha sonra iki kez kapıyı çaldım açmayınca. Ben kapıyı açtım içeriye girdiğimde kendisini kanlar içinde gördüm. Helen polisi ve ambulansı aradım” dedi. Polis olayla ilgili olarak başlattığı soruşturmayı sürdürüyor. 

Tekirdağ, Marmara Ereğlisinde boğazı kesilmiş halde bulunan Zeynep Aydın'ın cesedinde savcılık incelemelerde bulundu.  47 yaşındaki kadının neden öldürüldüğü sorusu henüt yanıtsız. 


Gosterim Sayısı : 2604Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Wmotech