Marmara Ereğli'si BLD Spor Şampiyon Oldu !
Tarih : 17/01/2016 11:38:52

MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİ SPOR FUTBOLDA BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR

Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü bugün saat 13:00 da Çukuryurtspor ile ilçe sahasında yaptığı maçı 5:1 yenerek şampiyon oldu.

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim UYAN, hava muhalefetine rağmen Şampiyonluk maçını tribünden izleyerek ,taraftarlarında yoğun katılımı ile birlikte takımına destek verdi.
Galibiyetle sonuçlanan ve şampiyonluk getiren maçın ardından , futbolcular ve taraftarlar ile şampiyonluk konvoyu yapıldı.
Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan futbolculara ve spor kulübü yöneticilerine şampiyonluk yemeği verdi. Uyan konuşmasında, Futbol Takımı ve kulüp yöneticilerini elde etmiş oldukları başarılarından dolayı tebrik ederek , geçen sene yaşattıkları sevincin bu sene devamını getirerek daha büyüğünü yaşattıklarından dolayı da teşekkür etti.
Marmaraereğlisinde sporun her geçen gün daha iyi bir konuma geldiğini belirten Uyan, kulübün alt takımın da grubunda 2. olduğunu ,bununda gerçek bir başarı olduğunu kaydetti. Ayrıca tüm kategorilerdeki futbolcular ve kulüp yönetimine yeni bir spor kulübü binası sözü verdi. Uyan yeni bina ile birlikte 1200 futbolcunun buradan hizmet alacağını da kaydetti. Yeni Projenin detaylarını anlatan Uyan futbolcular tarafından uzun süre alkışlandı.

Şampiyonluk yemeğinin ardından Spor Kulubü Başkanı Servet Ünal’ın eşi tarafından özel olarak yapılan 200 kişilik Şampiyonluk pastası kesildi.
Belediye Başkanı İbrahim Uyan ,günün anısına tüm kategorilerdeki futbolculara başarı belgesi verdi . A takımına başarı belgeleri ile birlikte madalyaları da birlikte verildi. Ayrıca kulübün Spor hocaları Cevdet Bey ve Yusuf Bey ile kulübün eski başkanı şu anda başkan yardımcısı olan Süleyman Beye de teşekkür belgesi ile birlikte çeşitli hediyeler de verdi.
Belediye Başkanı ibrahim Uyan’’Spora her zaman desteklerimiz sürecektir ve bu anlamda geleceğimizin teminatı çocuklarımız kötü alışkanlıklardan korunacaktır. Bizler bu başarılarla gurur duyuyoruz ve gelecek yıl daha büyük başarıları gençlerden bekliyoruz.’’ifadelerine yer verdi.


Gosterim Sayısı : 2526

Gözatmak İstermisiniz?


Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Wmotech İkinci El Palet