Marmara ereğlisi meslek yüksek okuluna ziyaret
Tarih : 27/04/2016 16:10:22
Web Sitesi : http://www.ereglirehber.com/

12.04.2016 günü Üniversitemiz Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Abdullah YİNANÇ, Genel Sekreter Yardımcısı Sedat SÜMBÜL ve Daire Başkanları Mümin KASAP, Arzu ALKANAT, Murat Kamil TIRPANCI, Haluk ÖZBEK, Ahmet ÖZ, Doğan DEMİR, Evren KÖKSAL Yüksekokulumuza bir ziyaret gerçekleştirdi. 


Ziyaret çerçevesinde yapılan toplantı okul Müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Veli SIRIM, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Hicran Özlem ILGIN, Öğr. Gör. Hakan URUÇ ve Yüksekokul Sekreteri Fahrettin SEZER’in katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda 2015-2016 öğretim yılı içinde yüksekokulumuzda gerçekleştirilen akademik ve idari etkinlikler ve çalışmalara ilişkin bilgilerin verildiği bir sunum yapıldı.


Karşılıklı görüş ve önerilerin belirtildiği toplantıda Yüksekokul Müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Veli SIRIM temel çalışmaları başlanan ve önümüzdeki günlerde temel atma töreni yapılacak olan yeni binamıza ilişkin bilgiler aktarırken yeni açılan Medya ve İletişim Programı ve açılması planlanan diğer programlar ile Marmaraereğlisi Meslek Yüksek Okulu’nun yeni bir vizyon kazanacağına vurgu yaptı. 


Sıcak bir ortamda gerçekleşen toplantının ardından Yüksekokulumuz Yönetimi ve tüm İdari Personeli tarafından misafirlerimiz uğurlandı.


Gosterim Sayısı : 2786Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Wmotech İkinci El Palet