Marmara Ereğlisi Belediyesi Yeni Hizmet Binası
Tarih : 17/04/2016 20:22:24

Marmaraereğlisi Belediyesi yeni hizmet binasında son beton dökülmeye başlandı. Yeni hizmet binasının kaba inşaatında sona yaklaşılıyor.

 

Marmaraereğlisi İlçe D110 karayolu Çorlu Kavşağı yanında 1.866 m2 arazi içerisine 11.000 m2 kapalı alana sahip 2’si bodrum kat olmak üzere toplam 8 katlı olarak projelendirilen Marmaraereğlisi Belediyesi’nin Yeni Belediye Hizmet Binası en kısa zamanda vatandaşların hizmetine açılacak. Aynı zamanda açık ve kapalı olarak 3000 m2 otoparka  da sahip olan yeni binanın tüm ihtiyaçlara cevap vermesi amaçlandı.

TARİHİ DOKUYA UYGUN TASARLANDI

Yeni belediye binası mimari projesi ilçenin geçmiş medeniyet ve tarihi dokusuna uygun olarak tasarlanmış olup mimarisi itibariyle de Marmaraereğlisi’nin simgesi olacak.

YENİ HİZMET BİNASINDA REKREASYON ALANI

Ayrıca proje de Marmaraereğlisi   ilçesinin  3000 yıllık tarihini sergileyecek  açık hava müzesi ,yeşil alanlar ,gezinti alanları , farklı rekreasyon alanları , kapalı otopark ve bu alanı ziyaret eden ve aynı zamanda bu karayolunda geçiş yapan ve belediyeye gelen vatandaşların sosyal ihtiyaçlarını karşılayabilecek tesislerin bulunacağı park ve rekreasyon alanı hazırlanmış olup hem görsel açıdan hem oturma, dinlenme, yürüme gibi faaliyetlerle de bu proje vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamakta. Her fırsatta yeni projeler üreterek , Marmaraereğlisi halkına hizmet etmeye devam eden  Marmaraereğlisi Belediye  Başkanı İbrahim Uyan, yeni projeler üreterek ve devam eden projelerle doğal güzellikler ile bütünleştirerek Marmaraereğlisi’ni marka şehir haline getirmeyi amaçladıklarını bildirdi.

 

Marmara ereğlisi son dakika haberler


Gosterim Sayısı : 3636Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Wmotech İkinci El Palet