Marmara Ereğlisindeki Bütün Yollara Bakım Yapılıyor
Tarih : 17/01/2016 02:02:19

Marmaraereğlisi Belediyesi Hizmette Sınır Tanımıyor . Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe sınırları içinde bulunan çeşitli alanlarda kış mevsimi nedeniyle yağış yada don olaylarından dolayı bozulan yollarda bakım çalışmasını son hızla sürdürmeye devam ediyorlar.

Fen İşleri Müdürü Ali Acar konu ile ilgili açıklamasında, kış mevsiminin şartları nedeniyle sıcak asfalt çalışması yapılamadığını ancak vatandaşların mağdur olmamaları nedeniyle, bozuk olan yollarda bakım çalışması yapıldığını bildirdi. Marmararaereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ın ilçeye kazandırdığı ve birçok bölgeye örnek teşkil eden, dev yatırım asfalt şantiyesinin bahar ayları itibariyle üretime geçerek  yol çalışmalarını hızlandıracağı bilgisini de verdi.

Günde ortalama 2.000 ton ve ayda yaklaşık 60.000 ton sıcak asfalt üretimi yapacak olan Asfalt şantiyesi tesisinin yapım aşaması bitirildi. Kış aylarında hava şartları sebebi ile sıcak asfalt yapılamadığı için baharın ilk aylarıyla birlikte sıcak asfaltlama çalışmaları hızla başlayacak. İlçede sıcak asfalt yapımına ihtiyaç duyulan ana yollar ve ara yollarda asfaltlama çalışmaları yapılarak yeni  yollar Marmaraereğlisi halkının  hizmetine sunulacak.


Gosterim Sayısı : 2161Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Wmotech İkinci El Palet