Marmara Ereğlisi ilçe tarım müdürü Ölü olarak bulundu
Tarih : 30/04/2016 00:42:52

Marmara Ereğlisi ilçe tarım müdürü ölü olarak bulundu ! Gıda Tarım Hayvancılık il müdürlüğüne bağlı Marmara Ereğlisi ilçe tarım müdürü olarak görev yapan ve halen Hayrabolu ilçe tarım müdürlüğünde ziraat mühendisi olarak çalışan Hüseyin Çoban’ın(54) cesedi kaldığı öğretmenevi odasında bulundu.

Tekirdağ Hayrabolu ilçesinde Ziraat mühendisi olarak görev yapan Zir. Müh. Hüseyin Çoban Tekirdağ Hayrabolu öğretmenevin de ölü bulundu. Gıda Tarım Hayvancılık il müdürlüğüne bağlı Marmara Ereğlisi ilçe tarım müdürü olarak görev yapan ve halen Hayrabolu ilçe tarım müdürlüğünde ziraat mühendisi olarak çalışan Hüseyin Çoban’ın(54) cesedi kaldığı öğretmenevi odasında bulundu.

Tekirdağyeni haber gazetisinin haberine göre, Çoban’ın iki çocuğu olduğu öğrenildi. Öğretmenevi odasında cesedini bulan görevlilerin sağlık kiplerine ve polise haber vermesi sonrası olay yerine gelen ekiplerce yapılan incelemede Hüseyin Çoban’ın hayatını kaybettiği belirlendi.
Bunun üzerine olay yerine gelen cumhuriyet savcısının yaptığı ilk inceleme sonrası şüpheli görülen ölüm nedeninin araştırılması için Hüseyin Çoban’ın cesedi İstanbul Adli Tıp kurumuna gönderildi.

Marmara ereğlisi son dakika haberleri


Gosterim Sayısı : 4309Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Wmotech İkinci El Palet