Marmara ereğlisi
Tarih : 01/05/2016 02:41:13

Marmara ereğlisi Tekirdağ büyükşehir belediyesine bağlı bir ilçedir. Bu ilçeye daha sonradan sultanköy ve yeniciftlik  Tekirdağ'ın büyük şehir olmasından itibaren eklenerek marmara ereğlisinin bir mahallesi olarak gözükmektedirler. Marmara ereğlisi yarım ada şeklinde 3 tarafı deniz ile sarılı bir bölgedir. İlçe halkı genel itibari ile tarımcılık yapmaktadır.  kışın 40.000 nufusa sahip olan ereğli yazın yaklaşık 300.000 kişiye ulaşmaktadır. Yazın tadını çıkartmak isteyen herkezin uğrak merkezi olan ereğli denizi temiz ve dalgasız olduğu için birçok yerden yerli ve yabancı turist çekmektedir.

   Bu web sitesinin amacı ise ereğlide olup biten gelişmelerdenden bütün halkımızı haberdar etmektir.Nasıl mı ? Marmara ereğlisi yenicfitlik mahallesi üzerinde bir yazlıkta oturuyorsunuz istanbuldan geldiniz evinize ve evde su yok , yapmanız gereken websiteme girmek yada #google de marmara ereğlisi sucu diye aratmak. Bu sayede ilk benim web siteme ulaşarak suculardan birini arayıp tedarik edebilirsiniz. Yada burayı kazanın bir öğrenci arkadaşımız gelmeden burdan ev bakmak istiyor ereğli hakkında bilgi almak istiyor. yapması gereken web sitemi incelemesi kiralıklar ve satılıklar bölümüne bakması burda boş olan evleri görüp ona uygun olan evle iletişime geçebilir. Yada sizin eviniz var ve kiralamak istiyorsunuz. Buraya eklediğimizde giren herkez bunu görücek ve ev arayan kişiler size ulaşacaktır. Mahalle mahalle gezip ev arayamaya gerek yok oturduğunuz yerden herşeye ulaşabileceksiniz.

  Tekirdağ marmara ereğlisine gezmek için geliceksiniz ve kalicak pansiyon mu arıyorsunuz ? Yada kiralik günlük ev ? Marmara ereğlisinde kiralik günlük eşyalı daireler bu web sitesinde kaliteli oteller pansiyonlar apart daireler . Yeniciftlik günlük kiralık daire ve sultanköy günlük kiralık daire. Hepsine ulaşacağınız tek adres Ereğli rehber adresidir.Elektrik tamircisinden tutun  oto tamir servisine kadar. Ereğli üzerinden geçerken gecenin bir yarısı yolda kaldıysanız kalacak yer taksi numarası yada tamirci numarası lazım olucaktır. Bu yüzden marmara ereğisi firma rehberi ereğli için yapılmış büyük projelerimden sadece birtanesi.

  Aktif olarak kulladığımız sosyal medya hesaplarımız mevcuttur. Facebook sayfamızı ziyaret ederek begenirseniz sevinirim : https://www.facebook.com/Tekirdagmarmaraereglisi/   Twitter adresimiz : https://twitter.com/marmarereglisi bu adreslerden bizi takip edebilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz haber yada yardımcı olmamı istediğinz bir konu olur ise seve seve yardımcı olmak isterim bana ulaşacağınız telefon numarası : 0534 069 35 94

Etiketler;

Tekirdağ marmara ereğlisi son dakika haberleri , Marmara ereğlisi satılık

 

 


Gosterim Sayısı : 3025Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Wmotech İkinci El Palet