Hz. Ali Cami'nin açılış töreni,Marmaraereğlisi
Tarih : 05/06/2016 22:59:59

Marmaraereğlisi Hz. Ali Cami'nin açılış töreni

 

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim UYAN,Dereağzı Mahallesinde yeni yapılan Hz. Ali Cami'nin açılış törenine katıldı.
Açılış törenine Tekirdağ il Müftü Yardımcısı Hızır Yağcı,Marmaraereğlisi İlçe Müftüsü Yusuf Arslan,ilçe hocalarından Hasan Akgün ve Mustafa Ağar,Belediye başkan yardımcısı Fehmi Duman,meclis üyelerinden Doğan Özman ve Ziyaeettin Doğan, Chp ilçe Başkanı Hakan Turan,Dereağzı Mahalle Muhtarı Ekrem Demir , Cedit Ali Paşa Mahalle Muhtarı Sabahattin Arıcan ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Belediye Başkanı İbrahim Uyan,konuşmasında ilçede 25 adet cami bulunduğunu, bu camilerden bir çoğunun kendi döneminde yapıldığını belirtti.Tüm camilerin boya badana , bakım onarım işlerinin belediye tarafından yapıldığını söyledi.Uyan bölgeye yapılacak yatirimlardan da bahsederek,asfalt şantiyesinin üretime geçmesi ile birlikte cami etrafındaki yolların sıcak asfalt yapılacağı müjdesini verdi.Mübarek Ramazan ayı öncesi camilerde ilaçlama ve temizlik işlerinin tamamlandığını söyleyerek vatandaşların gönül rahatlığı ile ibadet edebileceklerini belirtti.
Hz Ali Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından Belediye Başkanı İbrahim UYan' a ilçede bulunan camilere yapmış olduğu hizmetlerden dolayı bir plaket takdim edildi.İbrahim Uyan caminin yapılışında emeği gecen herkese teşekkür ederek, Hz Ali caminin vatandaşlara hayırlı olmasını diledi.

 

Marmaraereğlisi son dakika 


Gosterim Sayısı : 2617

Gözatmak İstermisiniz?


Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Wmotech İkinci El Palet