Erses Sigorta

Tarih : 22/12/2015 12:49:58
İlan Kodu : 36
Adres : Tekirdağ marmara ereğlisi Bulvar caddesi Öznur iş merkezi giriş kat no : 5 Erses sigorta
Telefon : 0 282 613 23 14
Telefon : 0 530 478 40 39
Telefon : 0 536 731 24 12
Fax : 0 282 613 23 14

Hakkımızda

 

MARMARA EREĞLİSİ ;


ERSES Sigorta Acenteligi olarak Şirketimiz 2004 Yılında faaliyete geçmiştir. 11. Yılımıza girdiğimiz şu günlerde sizlerle saygı ve sevgi çerçevesinde kurmuş olduğumuz hizmet bağı bizi daima gururlandırmıştır. Her zaman müşteri memnuniyeti önceliği prensibinde ve sizlere en iyi kalite güven ve en hızlı şekilde hizmet etmek için çalışıyoruz. Uzman ve deneyimli kadromuzla daima tüm sigorta branşlarında hizmetinizdeyiz


Kanun kararnamesi

587 sayılı Kanun Hükmünde Kararname gereğince Tüm Türkiye genelinde 634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu kapsamındaki bağımsız bölümler, tapuya kayıtlı ve özel mülkiyete tabi taşınmazlar üzerinde mesken olarak inşa edilmiş binalar, bu binalar içinde yer alan ve ticarethane, büro vb. amaçlarla kullanılan bağımsız bölümler ve doğal afetler nedeniyle devlet tarafından yaptırılan veya verilen kredi ile yapılan meskenler için yaptırılması mecburidir. "Deprem" riskine karşı teminat veren bu sigorta poliçesi beyan ile şirketimizden temin edilebilir.

Kamu Kurum ve Kuruluşları'na ait binalar, köy yerleşim alanlarında yapılan binalar, tamamı ticari ve sınai amaçlı binalar ve 27.12.1999 tarihinden sonra inşa edilmiş olan ancak ilgili mevzuat çerçevesinde inşaat ruhsatı bulunmayan binalar Zorunlu Deprem Sigortası'nın kapsamı dışında kalmaktadır.

Sigorta Acenteliği Olarak hizmetlerimiz Trafik Sigortası - KASKO – DASK – (Deprem Sigortası) – Konut Sigortaları – Sağlık Sigortası – Seyahat Sigortası vb...
 

Misyonumuz

Kaliteli, adil, kolay erişilebilir, insan odaklı hizmet veren, aktüeryal ve mali açıdan sürdürülebilir bir sosyal güvenlik sistemini yürütmek ve geliştirmektir.

Vizyonumuz 

Vatandaş odaklı hizmet anlayışı içinde etkin, süratli ve kaliteli sosyal güvenlik hizmeti sunan, toplumun güvenine sahip ve aktüeryal dengelerini sağlamış, saygın bir kurum olmak.

 


Gosterim Sayısı : 5721

Gözatmak İstermisiniz?


Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Wmotech İkinci El Palet