Ereğli çarşıdaki kavga kanlı bitti,Marmaraereğlisi
Tarih : 23/05/2016 23:46:05

Tekirdağ marmara ereğlisi çarşıda 23.05.2016 tarihinde akşam saatlerinde olay meydana gelmiştir. Minibüs durağında duran tekirdağ şöförlerinden 2 kardeşden büyük olan nedeni tam olarak bilinmeyen bir olay sonucu oradan geçen bir kişiyle çıkan tartışma da  saldırıya ugramıştır.Kavga marmara ereğlisi emniyet amirliğinin önüne kadar uzamıştır. Daha sonra baba ve oglunun da bıcaklanması sonucu 3'üde ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştır. Olayla ilgili detaylı bilgiler edinildikçe eklenecektir.

Diğer bir haber kanalında yer alan açıkalam ise şöyledir .

Tekirdağ Marmara Ereğlisi İlçesi'nde aralarında husumet olduğu belirtilen 10 kişilik iki grup arasında Bulvar  polis Merkezi önünde bıçaklı, sopalı kavga çıktı. Polisin havaya ateş açarak ayırdığı kavgada yaralanan 3 kişi ambulansla hastaneye kaldırıldı. Olay, dün gece Ceditalipaşa Mahallesi üzerinde bulunan Bulvar polis Merkezi önünde meydana geldi. İddiaya göre, aralarında daha önceden husumet olduğu belirtilen 10 kişilik iki grup tesadüfen, polis merkezi önünde karşılaşınca tartıştı. Kısa sürede taşlı sopalı kavgaya dönüşen olaya müdahale eden polis ekipleri, grupları ayırtmakta güçlük çekince havaya 3 el ateş etti. Çıkan kavgada Yüksek A., Ali A. ve Hasan A. yaralandı. Polis ekipleri yaralanan 3 kişinin de bulunduğu 5 kişiyi polis  merkezine aldı, karşı taraf ise kaçtı.İhbar üzerine Polis Merkezi'ne gelen ambulanslarla yaralanan 3 kişi Çorlu Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Olaydan sonra polis ekipleri uzun namlulu silahlarla Bulvar polis Merkezi çevresinde güvenlik önlemi aldı. Kavgaya karıştığı belirlenen kişilerin yakalanması başlatılan soruşturma sürüyor.

Kaynak : http://www.haberler.com/tekirdag-polis-merkezi-onundeki-kavga-3-yarali-8465068-haberi/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Marmara ereğlisi son dakika 

 


Gosterim Sayısı : 6018Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Wmotech