Ereğli belediyesine tam not ! Marmaraereğlisi
Tarih : 12/07/2016 23:44:42

Marmaraereğlisi Belediyesi Vatandaşlardan Tam Not Aldı

Marmaraereğlisi Belediyesi Ramazan Bayramı’nda dokuz günlük bayram tatilinde vatandaşlardan tam not aldı.
Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ın talimatları ile bayram tatili için alınan tedbirler üç katına çıkarıldı.Marmaraereğlisi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Temizlik işleri Müdürlüğü ,Fen işleri Müdürlüğü,Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri bayram tatili boyunca tam kadro 7/24 hizmet verdi.
9 günlük bayram tatili boyunca Tekirdağ-İstanbul istikametinde 350.000 ve yine Tekirdağ –İstanbul istikametinde 350.000 aracın geçiş yaptığı tespit edilmiştir. Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı ile ortak çalışmalar sonucu yoğun trafik geçişi sorunsuz bir şekilde sağlanmıştır.
Marmaraereğlisi ilçesi 29 km sahil şeridine sahip olmakla birlikte hem bayram tatili hem de yaz tatili nedeniyle yoğun bir sezona başladı.Temizlik işleri Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri artan nüfusun ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına yoğun tempoyla çalışmalarına devam etti.
Yaz aylarında vatandaşların can güvenliğini sağlamak icin 5 farklı noktada görev yapan Can kurtaran ekipleri , Ramazan Bayramı tatili münasebetiyle artan nüfus yoğunluğu nedeniyle Can Kurtaran ekipleri görevlerini 10 farklı noktada yaparak can güvenliğini sağladı.
Zabıta ekiplerinin denetimlerinde bayram tatili nedeniyle beklenenin üzerinde oluşan nüfus yoğunluğu nedeniyle esnaf,market ve bakkallarda rafların boşaldığı gözlemlendi.
İlçe nüfusunun bir anda binlerce katlanmasına rağmen sorunsuz bir şekilde bayram tatillerini geçiren vatandaşlar uygulanan çalışmalar ve alınan önlemler nedeniyle Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’a teşekkür ederek , tam not verdiler.

Marmara ereğlisi son dakika


Gosterim Sayısı : 2703Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Wmotech İkinci El Palet