Çevre Gönüllüleri Derneği’nden İbrahim UYAN'a Plaket,Marmaraereğlisi
Tarih : 07/06/2016 00:29:03

Çevre Gönüllüleri Derneği’nden İbrahim UYAN'a Plaket

 

Çevre Gönüllüleri Derneği’nden ‘’Trakya’nın En Çevreci Başkanı’’na Plaket

Marmaraereğlisi Çevre Gönüllüleri Derneği Başkanı Atilla Olgaç ve yönetim kurulu üyelerinden Mine Olgaç ,Özgür Aksun, Mehmet Özkutlu Çevre Haftası münasebetiyle Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ı makamında ziyaret etti.
Marmaraereğlisi Çevre Gönüllüleri Derneği Başkanı Atilla Olgaç Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ı Trakya’nın ''En Çevreci Başkanı'' ilanı ederek,çevre ve insan sağlığına olan duyarlılığından dolayı kendisine bir plaket ve çiçek takdim etti.
Çevre gönüllüleri tarafından hediye edilen tişörtü giyerek teşekkür eden Uyan ,’’İnsanı sevmeyen çevreyi doğayı sevmez.Tabiki insan ve çevre birbirinden ayırt edilemez bir unsurdur .Çevreye değer vermek insanı sevmek ile insana değer vermekle başlar.Gelecek nesillerimize aktaracağımız güzel bir dünya için el ele vererek ,çevremize sahip çıkmalıyız ‘’ifadelerine yer verdi.
Çevre Gönüllüleri Derneği Başkanı Atilla Olgac Marmaraereğlisi Belediyesi Çevre Mühendisi Ozan Deniz’e de bir çiçek takdim etti. Çevre Gönüllüleri Derneği Başkan Atilla Olgac belediyenin çevre ve temizlik ile ilgili çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek,çalışmalardan dolayı memnuniyetleri dile getirdiler.

 

Marmara ereğlisi son dakika 

Marmara ereğlisi


Gosterim Sayısı : 2409Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Wmotech İkinci El Palet